Шатернікова: «Не вважаю, що я – найбільш яскравий представник жіночого боксу»

Віце-президент Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова просить українських журналістів більше висвітлювати жіночий бокс.

«У нас є Тетяна Коб – перша українська дівчина, яка представляла Україну на Олімпіаді. Вона ж чемпіонка Європи 2009 року. Є Маша Бова, яка була чемпіонкою світу. Іванна Крупеня – харизматична, цікава, ерудована. Не тільки як жінка-боксер, але і як тренер.

У нас хороша жіноча збірна. Так, зараз у нас немає олімпійської чемпіонки, але олімпійський жіночий бокс розвивається не так багато років. Дівчат, які приїжджають в боксерські зали і на змагання, стає все більше. Інтерес зростає. Впевнена, що в країні, в якій бокс – один з найпопулярніших видів спорту, з’явиться призер ОІ.

Не вважаю, що я – найбільш яскравий представник жіночого боксу. Ні. Тут справа в тому, що спортивні ЗМІ не приділяють уваги жіночому боксу в Україні. Проблема в комунікації. Для того, щоб стаття була рейтинговою, потрібно обов’язково згадати Кличка, Усика або Ломаченка. А коли йдеться про Іванну Крупеню, рейтингу немає. Я б просила наших журналістів більше висвітлювати жіночий бокс», – сказала Шатернікова.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.