Український телеканал готовий транслювати протистояння Усика і борця Грицая

Український телеканал XSPORT висловив готовність транслювати поєдинок між Олександром Усиком і Богданом Грицаєм.

«У своєму ефірі ми приділяємо величезну увагу різним видам єдиноборств. Наш канал транслює Світової боксерську суперсерію WBSS, чемпіонські бої Артема Далакян, безліч турнірів по ММА, чемпіонати світу та Європи зі спортивної боротьби, а також архівні поєдинки Олександра Усика, Макса Бурсака, Андрія Котельника, Девона Александера і Адоніса Стівенсона.

Безумовно, ми готові показувати протистояння спортсменів, що представляють інтерес для широкої аудиторії. Ні для кого не секрет, що бої «зірок» боксу проти майстрів змішаних бойових мистецтв приковують увагу багатомільйонної аудиторії. Досить згадати поєдинки Флойда Мейвезера проти Тенсіна Насукави і Конора Макгрегора. Сподіваюся, промоутери Усика і Грицая зможуть домовитися між собою і всі спірні питання атлети вирішать в рамках спортивного протистояння. В такому випадку, ми з радістю надамо всі наші платформи для того, щоб охопити максимальну кількість глядачів», – заявив генеральний продюсер телеканалу Дмитро Лазуткін.

Раніше Грицай викликав Усика на бій без правил, але Олександр згоден битися тільки за правилами боксу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.