Усик назвав умови, на яких готовий битися проти хейтера

Український боксер надважкої ваги Олександр Усик відповів борцю вільного стилю Богдану Грицаю, який визвав його на бій за провокаційний ролик з погрозами в бік хейтерів.

«Дуже багато експертів з’явилося, які хочуть мене в чомусь провчити і приймають виклики. З приводу виклику. Дорогі друзі, всі ті, хто хочуть викликати мене на бій, вас дуже велика кількість і я не можу всім відповідати і з усіма боксувати.

Але з’явився ще один хлопець, потрібно віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або зазнавав труднощів, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, і ви побачили в моїх роликах якийсь виклик – я, як джентльмен, який сповідує правила (а я сповідую правила і живу за правилами), то ласкаво прошу в ринг.

Але потрібно домовитися, де ми будемо боксувати і на яких умовах. Бої без правил – це не моя стихія, хоча в ній теж можна спробувати. Але я живу за правилами. І я не поділяю народ, зараз же йде поділ. Хтось буде вболівати за одного, хтось буде вболівати за іншого – і це йде поділ всередині. Мені без різниці, що відбувається за територією моєї країни. Мені важливо, що відбувається всередині моєї країни.

Так що друзі, якщо хто хоче в ринг – ласкаво просимо. Але тільки ви повинні пройти медогляд, що з вами все добре, і лікар дає вам дозвіл на виступ. І в цьому випадку ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні. Якщо ви хочете, то стаєте в чергу.

Друже мій. Ні, ти ніякой мені не друг. Звичайний громадянин. Хочеш бій – ти кинув мені виклик і кинув в мене рукавичку. А так як в дуелі є два дуелянти: один кидає виклик, в іншій – вибирає зброю. Я вибираю зброю: ринг, бокс. Мені не потрібні бої без правил, я живу і боксую за правилами», – сказав Усик.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.

  1. Макс

    погрожував сам, а тепер здувся? вату треба ставити на місце, а то зарвалися.

    Відповіcти