Котельник: «Для Росії не проблема дати громадянство Усику та Ломаченко»

Колишній чемпіон світу в першій напівсередній ваговій категорії WBA український боксер Андрій Котельник відреагував на участь Олександра Усика і Василя Ломаченка в зйомках пропагандистського російського фільму.

«Бог їм суддя. Але мені здається, поки йде війна, за участю в таких фільмах або висловлювання на тему братнього народу їм можна було б почекати, або не говорити про це публічно. Виглядає трохи дивно.

Вони перед боями всюди використовують українську символіку, Усик робив оселедець, одягав вишиванку, але при цьому говорить про «кашу з однієї миски» з російськими друзями і майже ніколи не звертався до своїх уболівальників українською.

Усик з Ломаченком і раніше говорили про «братні народи», тільки зараз там на Донбасі вбивали українців.

Чи дадуть російське громадянство Усику та Ломаченку? Не думаю, що для Росії це проблема. Вони його дають всім, хто допомагає в пропоганді – Жерар Депардьє, Рой Джонс. Таких прикладів багато. Звичайно, сумніваюся, що вони поїдуть в Росію, але симпатія і погляди в їх сторону у цих боксерів є», – вважає Котельник.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.