Шатернікова: «Любов Усика і Ломаченка до України може бути іншою, ніж у творців Миротворця»

Віце-президент Національної ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова прокоментувала включення чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBA, WBO, WBC Василя Ломаченка і офіційного претендента на титул WBO в хевівейті Олександра Усика в базу «Миротворця».

«Василь Ломаченко та Олександр Усик – найкращі в своїй справі. Українські атлети, багато років знаходяться в топі різних світових спортивних рейтингів. Б’ють рекорд за рекордом по телевізійних трансляціях спортивних подій за їх участю. Серед мільйонів атлетів уже ввійшли в історію світового боксу.

Так, вони не ідеальні, як і кожен з нас, вони можуть помилятися, як і кожен з нас, вони можуть бути далекі від реалій подій на Сході, так врешті-решт вони можуть бути схильні до впливу адептів радянського союзу. Вони ж просто люди…

Їх любов до України може бути іншою, ніж у творців Миротворця, але я абсолютно точно знаю, що вони люблять Україну, що вони цінують і з трепетом ставляться до нашої національної символіки, що вони пишаються, що народилися на цій землі і виховувалися в українських традиціях», – написала Шатернікова в своєму Facebook.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.