Дрозд: «Усик поки не поб’є всіх топів в хевівейті»

Колишній чемпіон світу за версією WBC у важкій вазі Григорій Дрозд поділився думкою про перспективи українця Олександра Усика в хевівейті.

«У нього все добре, але є питання, на які він повинен відповісти всім і, насамперед, самому собі. Ось його перший бій в надважкій вазі. Все класно, здорово, але думаю, що у багатьох фахівців були питання, тому що боксер був зовсім не топового рівня.

Все одно, хороший середній боксер, але це не топи, про яких всі говорять. Як він буде боксувати з Ф’юрі, з Вайлдером, з крутими хлопцями – не знаю, це питання. Я бачу, Саша – фаворит. Він дуже талановитий хлопець. Хто говорить, що у нього немає удару, я думаю, що вони глибоко помиляються.

Якщо буде можливість вдарити – він вдарить, але він не летить стрімголов нокаутувати. У Сашка, безумовно, великі перспективи в надважкій вазі, але сказати, що ось він піднявся і переб’є всіх топів, я б поки не поспішав», – сказав Дрозд.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.