Редкач: «Зеленський зробив те, чого не зробили ані в США, ані в Італії, ані в Іспанії, ані в Росії»

Боксер Іван Редкач оцінив дії президента України Володимира Зеленського під час пандемії коронавируса.

34-річний уродженець Шостки встав на захист голови української держави. Редкач заявив, що Зеленський, на його думку, робить правильні кроки, що не дозволяє масово поширюватися коронавирусній інфекції.

«Дивлюся українські новини та офігєваю. Якщо щиро хочеш зробити щось хороше, якщо не такий як всі то відразу записують у клоуни. Ось наприклад нашого президента Зеленського.

Людина зробила те чого не зробили ані в США, ані в Італії, ані в Іспанії, ані в Росії. Він вчасно оголосив карантин та тепер кожен ублюдок кидає в нього камені та звинувачує в тому що люди сидять без роботи та бізнес страждає. Хлопці – ви чого??? В Україні завдяки Володі не 1 млн 200 тис хворих, а всього 12 тисяч. Та померлих не 70 000, а всього 300 людей. Ви гляньте на крутий Євросоюз в Іспанії, Італії, Великій Британії, Німеччини, в кожній з цих країн близько 200 тис хворих та по 25-30 тис людей померло та вони нічого не можуть з цим зробити.

Зеленський вчасно все побачив, та врятував тисячі життів, які в наших жебракуватих лікарнях з людьми-жебраками не змогли б врятувати. Тому давайте краще скажемо всі йому спасибі а не будемо обзивати клоуном та тим хто нічого не розуміє. Він щось таки розуміє та вірю що точно хоче щось зробити для всіх нас. Хоча може ще й не знає до кінця як. Спасибі Володимир Зеленський!», – написав Редкач у своєму Інстаграм (пунктуація та орфографія оригіналу збережені).

Згідно з офіційними даними, на 6 травня в Україні зафіксовано 13 184 випадки зараження коронавірусом, 2097 осіб вважаються здоровими, померли 327 осіб.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.