Збірна України з боксу з 11 травня може відновити тренування

 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів щодо послаблення карантинного режиму, які будуть введені, починаючи з 11 травня.

Гутцайт поділився планами під час онлайн-наради з керівництвом та представниками національних спортивних федерацій. Від Федерації боксу країни у заході брав участь її президент Володимир Продивус, який також є віце-президентом Європейської конфедерації боксу, членом виконкому Міжнародної асоціації боксу (AIBA).

Міністр повідомив, що з 11 травня національні збірні зможуть відновити тренування не тільки на відкритому повітрі, але й у приміщенні. Також присутні були проінформовані про те, що з 11 травня почнуть функціонувати і навчально-тренувальні бази.

«Під час наради нам був представлений поетапний план виходу з карантину для національних збірних команд України, відновлення тренувального процесу та повернення до «життя» всієї спортивної сфери нашої держави», – прокоментував заяву міністра Продивус.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.