Великовський: «Коли в зламану щелепу прилітали навіть найлегші стусани, вони були дуже відчутні»

Український боксер середньої ваги Андрій Великовський (15-2-1, 9 KO) згадав про перемогу над поляком Патріком Шиманським (20-3, 10 КО).

«До кінця першого раунду я був впевнений, що бій не відбудеться всю дистанцію, я був упевнений, що нокаутую його. Я потрапляв в нього і бачив, що йому боляче, думав: «Ну, ти мій солодкий, тобі залишилося трошки».

В кінці другого раунду вийшла така ситуація, що пішов бічною на бічній і я відразу відчув, що там перелом. У мене відразу рот починав наповнюватися кров’ю, і при кожному ударі були неприємні відчуття. Я сів у кут і сказав, що ще раунд-два і ми його нокаутуємо, не потрібно викидати рушник, я перетерплю. В принципі, так і вийшло.

Я максимально постарався не означити йому, що у мене є травма і намагався якомога швидше з ним закінчити, адже відчував, що важко.

Коли в зламану щелепу прилітали удари, навіть найлегші стусани, вони були дуже відчутні. У цьому плані було важко, тому намагався пропускати по мінімуму, а потрапляти по максимуму».

Нагадаємо, 24 листопада 2019 року Великовский переміг Шиманьскі нокаутом і завоював пояс Інтернаціонального чемпіона Польщі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.