Редкач: «Куплю квиток на Лопеса і поставлю гроші на нього»

Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач (23-4-1, 18 КО) розповів, за кого він вболіватиме в поєдинку за уніфікацію поясів в легкій вазі.

«Яка логіка, який сепаратизм… Комусь подобається чорне, комусь біле, мені взагалі рожевий колір подобається. Хтось любить яблука, хтось – груші. Хтось слухає Лободу, а хтось Дженніфер Лопес. Я, наприклад, піду на Дженіфер Лопес – це мій вибір. Якщо вся Україна піде на Лободу, молодці це їх вибір, я все одно піду на Дженіфер Лопес, мені пісні її до душі більше і шоу її мені подобаються, це мої гроші і я вирішу без громадської стадної думки на кого мені квиток купити. І тут немає нічого особистого. Це вибір. Захотів волосся пофарбував в рожевий, захотів – у вигляді прапора України… І єдина важлива для мене думка – це думка рідних, їм подобається, мені подобається – ми раді. Це мій особистий прояв любові до Батьківщини, називайте це як хочете. Я так відчуваю і так роблю! І якщо мій вибір не на користь українського боксера, так це не від того що я Батьківщину не люблю або в опозицію пішов! Це мій вільний вибір!

А те, що сарказм і гумор для багатьох це взагалі загадка і поняття, які не пояснюються, так це теж не моя проблема! Так, я вважаю що Василь (Ломаченко) погарячкував з хрестами оливковими на дверях, буває, ну, а з іншого боку, це його вибір і знайшлися ті, які побігли це робити і знайшлися такі як я, хто посміявся.

Заблокував мене Ломаченко – це його вибір, це його право… Хтось відкритий до критики, хтось ні, хтось готовий це прочитати, послухати, подивитися, а комусь простіше «зникнути». І це право й вибір кожного, який теж потрібно поважати. Так ось я куплю квиток на Теофімо Лопеса і поставлю гроші на нього. Це мій вільний вибір, мені він і як боксер і як людина приємніший і в моєму виборі немає нічого антипатріотичного, а більше того, сепаратизму. Це мій вибір!», – написав Редкач

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.