Колишній тренер Берінчика розповів, з ким потрібно битися Денису

Досвідчений український тренер Станіслав Григорук, який є наставником екс-чемпіона Європи в напівлегкій вазі Олега Малиновського (25-0, 7 КО), розповів про продовження кар’єри Дениса Берінчика (13-0, 7 КО), з яким він раніше працював.

«Коли був попередній бій з мексиканцем, я йому вже тоді говорив, що пора виходити проти топових спортсменів, проти тих, хто кидає виклик Васі. Денис готовий, він сильний, підготовлений боксер, у нього серйозна олімпійська база. У ньому видно роботу Юрія Ткаченко та Анатолія Миколайовича. Його чомусь вчити вже не потрібно, він сам все вміє.

Денис свої бої виграє, він готовий боксувати з найкращими. Давно вже пора Олександру Красюку організовувати йому поєдинки з найкращими спортсменами, щоб він себе проявляв. У Дениса не було слабких опонентів, якщо хтось думає, що там були дворові мішки – це не так. Останні бійці у нього були топові, це середняки, які могли б виграти. Просто Денис сильний. Щоб зрозуміти рівень Дениса його потрібно звести c кимось дуже сильним і тоді люди зрозуміють що Денис це дуже сильний боксер», – сказав Григорук.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.