Красюк: «Костюм Вайлдера вирішив результат поєдинку»

Генеральний директор K2 Promotions Ukraine Олександр Красюк прокоментував перемогу британця Тайсона Ф’юрі над Деонтеєм Вайлдером в бою за титул чемпіона світу за версією WBC.

«Найбільше мені запам’ятався костюм Вайлдера, який вирішив результат поєдинку. Але і Тайсон не менш ефектно вийшов у ринг. Дуже розкручена історія, дуже класна. Це було те, чого світ потребував. Поєдинок для мене не став дивовижним. Я очікував перемоги Ф’юрі, тільки я чекав, що це буде за підсумками 12 раундів. Чудовий поєдинок.

Сумніваюся, що третій бій збере більше грошей. Змінилася кон’юктура ринкова. Якщо в США економічні показники населення будуть йти вниз, це безпосередньо позначиться на купівельній спроможності. Це може негативно позначитися на результатах. Можливо, якщо всі розсудливі люди все нормально оцінять, зрозуміють, що краще заробити умовні 20 мільйонів, ніж не заробити нічого», – сказав Красюк в інтерв’ю ютуб-каналу VideoBoxing.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.