Артем Далакян — Хосбер Перес (анонс і прогноз)

У суботу, 8 лютого, в київському КВЦ «Парковий» відбудеться вечір боксу, головною подією якого стане поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBA в найлегшій вазі між українцем Артемом Далакяном (19-0, 14 КО) і венесуельцем Хосбером Пересом (17- 2, 15 КО).

Для 32-річного Далакяна це вже четвертий захист титулу чемпіона світу. Завоював він його 24 лютого 2018 року, перемігши американця Браяна Вилорію. До речі, то був перший і поки єдиний бій Далакяна в США. Всі інші поєдинки він проводив в Україні.

Почав професійну кар’єру Далакян в 2011 році. Спочатку проводив бої в Донецьку, а після війни на сході України переїхав до Києва. Довгий час його суперниками були лише українці і боксери з країн ближнього зарубіжжя, але впевнені перемоги дозволили Далакяну стати одним з найкращих в найлегшому дивізіоні.

Всього на профі-рівні Далакян провів 19 поєдинків, всі виграв, причому 14 разів відправляв суперників у нокаут. До речі, про дострокові перемоги. Всі три захисти Далакян провів чудово, суперникам не вдавалося протриматися всю дистанцію. В останньому бою Артем 15 червня 2019 року нокаутував Саравута Таворнхама з Таїланду.

Що стосується суперника Далакяна по майбутньому бою, то Хосберу Пересу 25 років, але це не завадило йому провести 19 поєдинків – стільки ж, як і Артем. Правда, рекорд у венесуельця не такий вражаючий: 17 перемог і дві поразки.

Перес є нокаутером, лише дві перемоги він здобув рішенням суддів, в 15 випадках суперники не могли протриматися всі заплановані раунди. Але і сам Перес одного разу був нокаутований, сталося це ще в 2016 році, через чотири місяці після дебюту в професіоналах.

В останньому поєдинку Хосбер Перес 13 грудня минулого року переміг технічним нокаутом 18-річного співвітчизника Домінго Товара, для якого це був дебютний поєдинок.

Рекомендована ставка — перемога Артема Далакяна нокаутом. Суперник може завдати українцю невеликих труднощів, але не більше. Рекорд свій він набив в поєдинках з мішками, тепер цим мішком стане він сам. Далакяну після перемоги потрібно буде задуматися про об’єднавчі бої, бо в його ваговому дивізіоні 32 роки – вік, в якому багато хто вішає рукавички на цвях.

В андеркарті бою Далакян — Перес відбудеться турнір «Ти — чемпіон» в рамках напівсередньої ваги (67,7 кг). Вісім боксерів проведуть трьохраундові бої і визначать переможця за олімпійською системою (чвертьфінали, півфінали та фінал).

Вадим Тітаренко (Харків) — Руслан Белинський (Біляївка)

Микита Рибка (Харків) — Ігорь Садовник (Одеса)

Радіон Гузько (Камінське) — Сергій Сорока (Краснокутськ)

Артем Корнієнко (Миргород) — Артем Судоплатов (Павлоград).

Денис ШАХОВЕЦЬ

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.