Ф’юрі розповів, чому йому не вдалося перемогти Вайлдера в першому бою

Британський боксер надважкого дивізіону Тайсон Ф’юрі (29-0-1, 20 KO) зізнався, що не був ідеально підготовлений до першого бою проти чемпіона за версією WBC Деонтея Вайлдера (42-0-1, 41 KO).

«У мене не було пального, щоб міцно поставити ноги на ринг і достроково завершити бій з Вайлдером. У мене не було енергії і витривалості. Я багато часу провів поза рингом. Я просто був у поганій формі. Мені не потрібно брехати, все це правда.

Мені не потрібно покращувати силу свого удару перед реваншем. Мені просто потрібно прийняти це, як любов.

Думати, що я виграв бій, перебоксувати його, недостатньо. Мені потрібно знати, що я виграв бій. Мені потрібно покінчити з ним. Мені точно потрібно закінчити бій достроково. Я знаю, що мені потрібно нокаутувати його, це буде справедливо. Я розумію це і приймаю.

Я вийду на реванш, знаючи, що не зможу виграти рішенням суддів. Тому я повинен його нокаутувати. Що справедливо, то справедливо. Поки ви знаєте те, з чим зіткнетеся, ви можете підготуватися. Коли ви не знаєте в чому криється диявол, ви чутливі до того, що відбувається. Ви цього не очікуєте», – сказав Ф’юрі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.