WBA схвалила бій Гонсалеса проти Яфаі, проігнорувавши власну резолюцію

Екс-чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Роман Гонсалес отримає можливість повернути собі чемпіонський титул у першій найлегшій вазі у поєдинку проти чемпіона WBA Халіда Яфаі.

Бій між ними підтверджено на 29 лютого цього року. У 2016-2017 роках 32-річний Гонсалес вже володів чемпіонським поясом в цій вазі, але в березні 2017-го програв Срісакету Сор Рунгвісаю, та не зміг реабілітуватися в реванші у вересні того ж року.

Як стверджує ESPN, WBA, схваливши бій Гонсалес – Яфаі, потрапила у скандальну ситуацію. Нею була проігнорована власна торішня резолюція. Там було зазначено про те, що обов’язковий претендент на титул австралієць Ендрю Мелоуні повинен провести бій за титул не пізніше 22 березня 2020 року. Адвокат Пет Інгліш, який представляє інтереси Мелоуні, намагався оскаржити правомірність запиту Яфаі на проведення добровільного захисту. Він вказував на те, що боксер в очікуванні бою за титул WBA двічі відмовився від поєдинку з чемпіоном IBF Джервіном Анкахасом та від відбіркового поєдинку за іншою версією. Однак у WBA не прислухалася до його аргументів, ухваливши, що переможець бою Яфаі – Гонсалес повинен буде зустрітися з Мелоуні протягом наступних чотирьох місяців.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.