Пітер Ф’юрі: «Усик буде наступною грізною силою в надважкому дивізіоні»

Британський тренер Пітер Ф’юрі поділився думкою про українського боксера надважкої вагової категорії Олександра Усика (17-0, 13 КО) і його можливий поєдинок проти британця Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО).

– Ходять розмови про те, що Джошуа зустрінеться або з Кубратом Пулєвим, або з Олександром Усиком. Як Джошуа проведе бій з Пулєвим?
– Пулєв – хороший боєць. У нього технічний джеб і все інше. Це не буде легкою прогулянкою. Це надважка вага. Тут може трапитися все що завгодно. Але, очевидно, фаворитом повинен бути Джошуа.

– А як Джошуа проведе бій з Олександром Усиком?
– Усик – це зовсім інша справа. Я думаю, він серйозний талант. Якщо він зможе пристосуватися так, як він зробив у важкій вазі, – він, очевидно, буде наступною грізною силою в надважкому дивізіоні. Усика легко не поб’ють.

– Ходить багато розмов, про те, що Усик зустрінеться з Дереком Чісорою. Якщо цей бій відбудеться, як він пройде?
– Ти ніколи не знаєш, але як на мене, Дерек завжди зазнає невдачі, коли доводиться виступати на реальному світовому рівні. Так що, як я говорив, я бачу Усика винятковим бійцем. Я бачу його точно в топ-3 або топ-4.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.