Арсен Гуламірян – Константін Беженару (анонс та прогноз)

У суботу, 28 грудня, кард боксерського вечора у Марселі (Франція) очолить поєдинок між чинним володарем чемпіонського пояса за версією WBA у першій важкій вазі Арсеном Гуламіряном та претендентом на трон Константіном Беженару.

Для 32-річного уродженця Вірменії, а нині французького підданого Гуламіряна це буде другий захист чемпіонського титулу. У березні 2018 року, вигравши у Ріада Мерхі з Бельгії, вірменський француз став володарем титулу тимчасового чемпіона WBA у першій важкій вазі. У жовтні того ж року Арсен свій тимчасовий статус підтвердив, відправивши в 9-му раунді у технічний нокаут Марка Фленаган з Австралії.

Незабаром після цього Гуламірян отримав титул не тимчасового, а суперчемпіона за версією WBA. Сталося це тому, що дивізіон покинув український боксер Олександр Усик, який зробив титул, по суті, вакантним. У новому для себе статусі Арсен 15 листопада цього року провів вдалий захист повноцінного пояса, відбивши атаку на нього з боку австралійця Кейна Воттса, який впав нокаутом у четвертому раунді.

35-річний виходець з Молдови, який проживає на часі у Нью-Йорку, Беженару в останній раз виходив у ринг 12 липня 2019 року. У Вашингтоні він зустрічався з Хосе Умберто Корралом з Мексики, та виграв у нього технічним нокаутом у шостому раунді. А до цього Константіну у листопаді 2016-го завоював вакантні титули чемпіона за версіями WBC International та WBC Continental Americas, перемігши американця Стівенса Бужая, а у листопаді 2017 року захистив пояса в бою з Табісо Мчуну з ПАР.

Незважаючи на свій чемпіонський статус та серію з 25-ти переможних боїв, Гуларімян займає лише 14-й рядок крузервейта. Беженару при 14-ти перемогах у 14-ти боях значиться на 22-й позиції рейтингу.

Прогноз. У Гуламіряна відмінна ударна міць. Не випадково, п’ять своїх останніх боїв він завершив нокаутом, а взагалі достроково перемагав 17 разів, тобто у 68% поєдинків. З технічної точки зору Беженару своєму супернику не поступається, хоча й програє у габаритах (зріст 180 см проти 186 см, а розмах рук 171 см проти 187 см у француза), а також в ударній силі.

Не на стороні молдаванина буде й тривалий простій, помножений на рідні стіни для його суперника Гуламіряна. Виходячи з цього, можна очікувати всієї 12-раундової дистанції поєдинку. Але малоймовірно, що фінал у боя буде позитивним для Беженару.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.