Леннокс Льюїс: «Джошуа продовжує йти на вершину, у нього все буде добре»

Легендарний британський боксер Леннокс Льюїс не втомлюється критикувати Енді Руїса (33-2, 22 КО) за погану підготовку до бою-реваншу проти Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО).

«Після цього поєдинку у мене сформувалося кілька основних думок. Звісно, я відчував, що Ентоні Джошуа вніс необхідні корективи. Це були поправки, які йому слід було зробити. Джошуа повернувся до олімпійського стилю боксу, а це було важливо, тим більше в такому бою як цей.

Я був дуже розчарований тим, що Руїс підійшов до бою з такою вагою, адже багато важковаговиків намагаються стати чемпіонами світу. Вони старанно працюють, щоб отримати можливість і витягти з неї максимальну вигоду. Але є люди, які отримують таку можливість двічі, однак не намагаються використовувати її по максимуму. Мені прикро за багатьох людей, які наполегливо працювали, бажаючи стати чемпіонами.

Подібні поєдинки додають багато впевненості. Джошуа вніс необхідні корективи під певного суперника. «Ей Джей» продовжує йти на вершину, йому багато чого потрібно вивчити. Якщо він може робити поправки, то у нього все буде добре», – сказав Леннокс Льюїс.

Нагадаємо, в реванші, який відбувся 7 грудня, Джошуа переміг Руїса одноголосним рішенням суддів і повернув всі пояси.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.