Батько Теофімо Лопеса: «У 2020 році ми закінчимо еру Ломаченка»

Теофімо Лопес-старший, батько і тренер чемпіона світу в легкій вазі за версією IBF Теофімо Лопеса, зробив впевнений прогноз на об’єднавчий бій проти володаря поясів за версіями WBA, WBC і WBO Василя Ломаченка.

«Два роки тому я сказав, що ми збираємося знести голову Ломаченкові, тому що він фальшивий чемпіон. Він ніколи не стикався з таким бійцем, як мій син. Ми дуже голодні. Ми індіанці, ми родом з чистої крові індіанців, і ми збираємося показати Латинській Америці, що індіанці могутніші, ніж європейці.

У березні або квітні 2020 року ми закінчимо еру Ломаченка. Ми покінчимо з ним менш ніж за п’ять раундів. Я вчу свого сина стилю, який не використовують в боксі: залишатися перед противником, відбивати удари і використовувати кулаки суперника в наших інтересах. Єдиний, хто так робив, це Флойд Мейвезер», – сказав Лопес-старший.

Нагадаємо, що 15 грудня Лопес у другому раунді нокаутував Річарда Коммі і став новим чемпіоном світу. Його бій з Василем Ломаченком має відбутися в березні або квітні 2020 року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.

  1. Сміх

    Приємно читати, що суперники вже пишуть про еру Ломаченка.

    Відповіcти