Ковальов: «Те, як ти поводишся після поразки, визначає хто ти: людина-павук або людина-пук»

Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі росіянин Сергій Ковальов поділився відчуттями після поразки в бою проти Сауля Альвареса.

«Одного разу, в фільмі «Людина-Павук» я почув фразу: «Людину судять по тому, як вона справляється з поразками». З тих пір я не можу позбутися відчуття, що сценаристи цього фільму вкрали одне з моїх основних життєвих правил.

В молодості один продавець пітбулів пояснив мені, чому собаки, у яких немає жодної поразки, коштують дешевше, ніж ті, які програвали.

Він сказав, що тільки поразка може показати справжній характер бійця і готовність йти до кінця, незважаючи на зламані ноги або велику втрату крові.

В поразки може бути багато причин: помилки в підготовці, невірний вибір тренувального табору, неякісна форма. Але вміння не здаватися, завжди буде коштувати дорожче будь-яких тріумфальних маніфестацій.

Саме те, як ти поводишся після поразки, визначає хто ти: людина-павук або людина-пук. Здавалося б, різниця всього в одній букві, але сенс змінюється кардинально.

Так, про всяк випадок, я вперше в своїй кар’єрі з 1994 року зважувався без трусів», – написав Ковальов в інстаграмі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.