Леннокс Льюїс: «Джошуа потрібні правильні вчителі»

Легендарний британський боксер Леннокс Льюїс розповів, чи зможе Ентоні Джошуа (22-1, 21 КО) провести реванш проти Енді Руїса (33-1, 22 КО) краще, ніж перший поєдинок.

«Джошуа може стати краще в своєму ремеслі. Він може подивитися запис і побачити, що коли він був приголомшений, він повинен був триматися як належить, а не так, як робив він. Це одна річ, яку я точно помітив. Друга річ – він не знав, що відбувається. Йому потрібно повернутися до навчання, знайти те, що йому потрібно зробити. Будемо сподіватися, він зможе виправити ці речі. Я думаю, він досить молодий, щоб бути здатним вчитися. Йому потрібні правильні вчителі. Потрібно привести нових людей, йому потрібні люди, у яких він може навчитися. Я завжди говорив, що є великі тренери, але немає великих вчителів. У нього відмінні тренери, але немає відмінних вчителів», – сказав Льюїс.

Нагадаємо, перший бій між Енді Руїсом і Ентоні Джошуа відбувся 1 червня в Нью-Йорку, мексиканець переміг технічним нокаутом в сьомому раунді. Другий бій відбудеться 7 грудня в Саудівській Аравії.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.