Арум: «У Руїса були уявлення про гроші, які ми не могли йому платити»

Голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум дав оцінку діючому чемпіону світу за версіями WBA/IBF/WBO американцеві Енді Руїсу-молодшому (33-1-0, 22 KO).

Свого часу Top Rank представляв інтереси американця, але на якомусь етапі сторони співпрацю припинили. Арум зізнався, що на момент припинення співпраці ніхто не знав, що кар’єра Руїса складеться у подальшому саме таким чином.

«Ні, ми його не звільняли. У нього були уявлення про гроші, які ми не могли йому платити. Тому ми прийняли це рішення. Тепер він перейшов в іншу промоутерську компанію, та отримати бій з Джошуа – це було все одно, що виграти у лотерею, тому що боєць, який мав вийти на цей бій, виявився «брудним» [Джаррелл Міллер провалив допінг-тест]. І він отримав цей бій. Ми завжди знали, що Енді хороший боєць, але не елітного рівня. Я не вважав його елітою, але Бог благословив його, та він зробив це. Так, він чортівськи добре виступив», – заявив Арум.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.