Ріддік Боу може повернутися на ринг

Абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Ріддік Боу розглядає можливість повернення на боксерський ринг після одинадцятирічної перерви.

За словами представників 51-річного боксера, вони зараз зайняті пошуком хорошого промоутера, а Боу повинен незабаром почати тренування, а потім отримати боксерську ліцензію в Неваді. Можливо, все обмежиться показовими боями, наприклад, четвертим боєм з Евандером Холіфілдом, про який останній недавно згадував, але команда розраховує на більше.

«Зараз ми шукаємо промоутерів, щоб він міг повернутися, і ми розраховуємо на Едді Хірна. Ми розмовляли з трьома британськими промоутерами – Френк Уоррен і Девід Хей сказали, що їм це не цікаво. Але ми чули, що Едді зацікавився. Ми вважаємо, що це має статися. Ми хочемо зробити це заради всіх, хто любить Боу і хоче його повернення на ринг. І ми повинні бути впевнені в тому, що знайшли для цього гарного промоутера. Ми також сподіваємося, що Ел Хеймон зацікавиться», – розповів один з представників Боу.

«Я поки не знаю, наскільки все серйозно, але, можливо, він може провести пару показових боїв і подивитися, як все пройде. Боу потрібно просто повернутися на ринг. Потім, можливо, він спробує ще раз дійти до титульного бою. По суті, зараз ситуація така: Ми організуємо Боу тренувальний табір, він скидає вагу. Зараз у нього приблизно 27 кг (60 фунтів) зайвої ваги. І потім ми відправляємо заявку до Спортивної комісії Невади, і він отримує ліцензію. І з цього ми рушимо далі», – додав другий.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.