Мейвезер-старший: «Надеру зад Дейні Уайту»

Флойд Мейвезер-старший, батько екс-чемпіона світу у п’яти вагових категоріях Флойда Мейвезера-молодшого, прокоментував можливий бій свого сина за правилами змішаних єдиноборств.

Нагадаємо, Мейвезер-молодший напередодні заявив, що у 2020 році хоче провести два поєдинки. Другим з них маэ стати кроссовер з бійцем UFC. За словами Мейвезера-старшого, якщо президент UFC Дейна Уайт допустить це, то він надере йому зад.

«Зазвичай ми все обговорюємо з сином, але зараз я від нього нічого не чув. Все це стало для мене великим сюрпризом. Я не хочу, щоб він бився за правилами MMA, не хочу бачити його у UFC, це відрізняється від боксу. Багато хто говорить про те, що Флойд багато чого вміє та допускають, що він вийде у…, як називається ця штука? Октагон? Краще йому не пробувати себе у ММА. Думаю, він не прийме таке рішення. Якщо у Флойда буде бій у UFC, я надеру зад Дейні Уайту. Так, чорт забирай, я зроблю це. Нехай Флойд і доросла людина, але будьте впевнені, що я піду та зроблю це», – цитує Мейвезера-старшого MMA Mania.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.