Холіфілд: «Джошуа не кращий Ортіса в плані навичок»

Легендарний Евандер Холіфілд поділився думкою про реванш Деонтея Вайлдера з Луїсом Орісом, а також порівняв кубинського ветерана з Ентоні Джошуа.

«Ортіс – професіонал, хороший боксер. Він відрізняється від Ентоні Джошуа. Я б не сказав, що Джошуа кращий за нього в плані навичок. Ортіс виступає давно, але ніхто не хоче з ним битися. Це багато про що говорить. Його називають «Кінг-Конгом», він відмінний боєць. Однак навіть з урахуванням цього, що у тебе немає великої кількості вболівальників, то люди не захочуть з тобою битися.

Якби Ортіс жив в Лондоні і всі любили його, як Джошуа, то це була б інша історія, адже він уміє відправляти опонентів в нокаут. Не можна сказати, що в реванші Вайлдера з Ортісом не буде інтриги. Але варто пам’ятати, що в першому бою Ортіс віддав всі сили, і у нього закінчилося паливо, внаслідок чого Луїс зламався. У бою з потужним панчером завжди є ризик опинитися в нокаут. Ортіс був близький до того, щоб нокаутувати Вайлдера», – сказав Евандер Холіфілд в інтерв’ю World Boxing News.

Нагадаємо, що в 2018-му році Вайлдер і Ортіс провели поєдинок, тоді американець здобув перемогу нокаутом. Бій-реванш відбудеться 23 листопада 2019 року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.