Шелестюк: «Сподівався, що Гвоздик покаже більше»

Боєць першої напівсередньої ваги Тарас Шелестюк (17-0, 10 КО) поділився думкою про осінні поразки українських боксерів.

«Поєдинки вийшли зовсім різними, правда, навколо них обох був великий ажіотаж, багато чого писала преса. Для українського вболівальника було приємно спостерігати за своїми співвітчизниками в таких боях.

Що стосується бою Дерев’янченко – Головкін, то це був дуже рівний бій, його спостерігати було одне задоволення. Сергій виконав величезну роботу і, я думаю, не дивлячись на поразку він тільки виграв. І в плані фінансів, і в плані кар’єри. Я думаю, йому ще будуть давати чемпіонські шанси.

Щодо бою Гвоздик – Бетербієв. Я сподівався, що Сашко покаже більше. Я пам’ятаю ще в 2009 році перший раз я і Сашко виграли чемпіонат України. Я потім був на тому турнірі в Туреччині, коли він програв Бетербієву зі зламаним носом. Весь цей час до Олімпіади ми пройшли плечем до плеча, я бачив, як Гвоздик зростає як боксер.

У бою з Артуром я давав Сашку 55% на 45%, сподівався, що він витягне бій за рахунок своєї майстерності і техніки. Однак я взагалі не побачив в поєдинку плану В і плану С. План А у них не спрацював, а щось поміняти під час бою у них не вийшло. Тедді Атлас тільки кричав і мотивував, але конкретної тактичної моделі я не побачив.

На цей бій, як на мене, Бетербієв з командою підійшли грамотно, вивчили всі слабкі сторони Гвоздика і ними скористалися. Як мені здалося, Сашко після третього раунду вже дуже важко дихав, так це був тільки третій раунд. Бетербієв в цей же час спокійно дихав. Була помітна різниця у фізичній підготовці», – сказав Шелестюк.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.