Ковальов: «Можу сміливо сказати, що всі, хто ставили на мене в бою я Альваресом, – профани»

Російський боксер Сергій Ковальов відповів на критику уболівальників, які поставили на нього гроші в бою проти Сауля Альвареса.

«Ви, звичайно, мене багато матюкаєте і лаєте, мовляв, ось, я здувся… Так-то я можу вам теж грубанути, але я зроблю це м’якше. Скажу тим, хто на мене поставив гроші або ще щось, адже був привабливий коефіцієнт, тим, хто вірив в мою перемогу – з огляду на всі ті умови і рамки, в які я був поставлений для бою з Канело, неможливо було виграти цей бій і підійти в тій потрібній формі, в якій можна здобути перемогу над цим кабанчиком. Хто все це бачив і поставив гроші, щоб озолотитися – це ваша жадібність зіграла з вами злий жарт. Я можу сміливо сказати, що ви профани в цьому виді спорту, раз ви вважали, що я переможу.

Так ось, у мене вага… Так у мене ваги не було! Я заліз в цю саму вагову категорію муками, безсонними ночами і так далі чисто через те, що це була для мене дуже цікава фінансова пропозиція», – сказав Ковальов.

Нагадаємо, бій проти Альвареса закінчився для російського боксера в одинадцятому раунді важким нокаутом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.