Темношкірий український боксер Сіллах розповів, як бив расистів

Екс-претендент на титул чемпіона світу Ісмаїл Сіллах розповів, що стикався з расизмом.

«15–20 років тому в нашій країні расистські настрої били ключем. Сиджу якось в нічному клубі в Маріуполі. Друзі на хвилинку відійшли. Бачу, на мене дивак пильно дивиться і посміхається. Я хлопець життєрадісний, теж у відповідь йому посміхнувся і навіть рукою помахав. Подумав, що це мій персональний фан, в Маріуполі у мене була велика фан-база. Він почав на мене пальцем показувати і голосно сміятися. Як щось дивовижне побачив. Я такого гумору не зрозумів. Запитав, в чому справа. Дивак у відповідь огризнувся: «Ти що, думаєш, раз ти негр, то крутий?». Я неприємно здивувався. Кажу нахабі: «Ти чого так зухвало себе ведеш?» Він у відповідь матом посилати почав. Тут вже я не витримав. Сказав: «Пішли, поговоримо»

Мені не доставляє ніякого задоволення вкласти з одного удару чергового мужика напідпитку. Тому я йому в двох словах змалював, що з ним буде через 20 секунд, якщо він не вгамується. Дивак, на своє нещастя, не повірив. Довелося вдарити його трохи вище щелепи. Через кілька тижнів зустрів в місті. Бачу, у нього розсічення залишилося. Дивак мене відразу впізнав, намагався навіть «пихтіти». Але потім нормально з ним поговорили, він навіть мені майже другом став» – цитує Сіллаха «Чемпіон».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.