Валентин Головко – Мулумба Каманга (анонс та прогноз)

У суботу, 9 листопада, у німецькому Корбахе 32-річний українець Валентин Головко зійдеться на рингу з конголезця Мулумбу Камангою.

Для уродженця Миргорода, що представляє нині Харків, це буде 28-й бій у кар’єрі. У 25-ти попередніх він відсвяткував перемоги, у двох – програв. Перше розчарування спіткало українського напівсередньоваговик (а раніше – легковаговика) у січні 2016 року. Тоді він рішенням суддів сенсаційно програв за очками американця Джеррі Белмонтесу (21-8, 6 КО).

Уже за місяць після тієї невдачі Головко в Рівному технічним нокаутом виграв у Павла Петрова. Однак восени того ж року він вдруге за кар’єру виявився переможеним. Тепер його кривдником виявився іспанець Сандро Мартін. Два фіаско за рік змусили українця взяти паузу практично на рік. Повернувся він в ринг у жовтні 2017-го, і з того часу здобув три перемоги. У своєму крайньому на даний час бою, який відбувся у березні цього року, Головко виграв у дружківця Дениса Чечета.

На професійному рахунку у Каманги 15-ть боїв, з яких 11-ть переможні. В останній раз в ринг він виходив в лютому цього року проти 25-річного непереможного співвітчизника Маріоса Матамби (9-0). Мулумбу завершив бій перемогою.

Прогноз. Конголезець Каманга – виключно «темна конячка», від якої не знаєш, чого очікувати. У Головко боксерського досвіду, однозначно, більше, ніж у африканця. Не на користь суперника українця говорить той факт, що в чотирьох своїх останніх боях він зазнав трьох поразок. І поступався Каманга виключно «ноунейм» в масштабах світового боксу. Тому, хочеться вірити, що і майбутній поєдинок завершиться для африканця черговою поразкою, а Головко порадує перемогою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.