Гендлін: «Усику потрібно зробити собі ім’я в США»

Відомий російський коментатор Володимир Гендлін поділився думками про можливі перспективи українця Олександра Усика (17-0, 13 КО) в надважкій вазі.

«Не знаю, як складеться кар’єра Усика в надважкому дивізіоні, тому що там, як зараз прийнято говорити, трохи інша парадигма. Там важче, виснажливіше і трохи страшніше. Але Усик буде прекрасно почувати себе в надважкій вазі за рахунок технічної переваги.

Ми знаємо, що центр боксу, як не крути, це все-таки Штати. Американці такий народ: їм не важливо звідки ти приїхав, звідки ти впав. Якщо ти класний хлопець, хороший боксер, то ти будеш улюбленцем в цій країні. І навіть якщо ти свій, американець, але поганий – з тобою будуть розбиратися. Що залишається? Потрібно зробити ім’я собі в Сполучених Штатах.

Питання тільки в стилі Усика. Чи сподобається він тамтешній публіці чи ні? Така ж історія сталася з Володимиром Кличком, це я дуже добре пам’ятаю. І Костя Цзю, до речі, говорив: «Не важливо, виграєш ти в Америці чи ні. Найголовніше – бути там популярним». Ось що важливо. А популярність завойовується стилем, а американський стиль це що? Рубка і нокаути. А ось швидкі маневри і джеб, так би мовити, там публіці не дуже подобаються», – сказав Гендлін.

Нагадаємо, в дебютному бою в надважкій вазі Усик переміг Чазз Візерспуна.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.