Тренер Гвоздика: «Ми будемо в ринзі з хлопцем, з яким мають бути моменти»

Тедді Атлас, який тренує чемпіона світу WBC у напівважкій вазі Олександра Гвоздика (17-0, 14 КО), розповів про підготовку підопічного до бою проти володаря титулу IBF Артура Бєтєрбієва (14-0, 14 КО).

Нагадаємо, поєдинок Гвоздик – Бєтєрбієв відбудеться у п’ятницю, 18 жовтня, в Філадельфії.

«Дуже задоволені тим, як пройшов тренувальний табір. Він не міг пройти краще. Ми добралися туди, де хотіли бути. Залишилося тільки вийти на бій та виконати напрацювання. Все на своєму місці. Якщо в бою будуть моменти для великих укусів, ми використовуємо їх. І це не залежить від часу. Чи буде це на початку, в кінці або в середині бою. Алекс добре мислить та у нього хороші інстинкти. Я знаю, що ми можемо на них покластися, коли потрібно буде вирішити чи зробити маленький або великий укус. Він ніколи не хоче бути жадібним на цю справу, особливо з панчером. Але я думаю, цей бій більш складним, ніж деякі прогнозують. Цей поєдинок не буде таким, як зі Стівенсоном, тому що ми будемо в ринзі з хлопцем, з яким повинні бути моменти. Давайте так: повинні бути моменти для великих укусів в цьому бою з цим хлопцем, якщо ви розумієте, про що я говорю», – розповів Атлас.

«У нас є план. Алекс так наполегливо працював, щоб напрацювати цей план на практиці. Ще раз, частково особливим його робить те, що він правильно мислить, перебуваючи під тиском. Для деяких людей це складно. Я знаю, у мене є в цьому проблеми. Думати правильно в подібних ситуаціях, під таким тиском … він добре робить цю роботу, і він зробить це знову в п’ятницю ввечері», – підсумував 63-річний наставник українського боксера.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.