Головкін: «Після Дерев’янченко хочу отримати об’єднавчий бій»

Екс-чемпіон світу у середній вазі Гєннадій Головкін (39-1-1, 35 КО) поділився планами після бою з українцем Сергієм Дерев’янченко (13-1, 10 КО).

Нагадаємо, поєдинок Головкін – Дерев’янченко відбудеться у суботу, 5 жовтня, в Нью-Йорку. Розпочнеться бій о 4 годині ранку за київським часом у неділю, 6-го числа.

«Ми з Дерев’янченко – представники однієї школи. Можливо, це його останній шанс. У нас є нова ідея. Я хочу показати її під час вечора боксу в суботу. Наш бій не буде дружнім. Я знаю Дерев’янченко, пам’ятаю його досить давно. Він – хороший боксер, але у мене відмінна команда. Зараз чудовий час для ділових пропозицій. Хлопці, я відкритий. На даний момент я на 100% зосереджений на Дерев’янченко. Якщо я поб’ю його, хочу об’єднавчий бій. Я бажаю битися з відомими опонентами.

Кожен бій для мене як чемпіонський. Я відчуваю себе чемпіоном. Я дуже радий. Я голодний. У мене буде шість поєдинків. Кожен бій важливий для мене, я хочу, щоб вони ставали все більшими й більшими. Ми будемо рухатися поступово. Я хочу влаштувати великі бої з відомими суперниками , – заявив Головкін в інтерв’ю Boxing News 24.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.