Промоутер Дерев’янченко: «Сергій вийде проти Головкіна, щоб шокувати боксерський світ»

Лу ДіБелла, який представляє інтереси претендента на титул чемпіона світу у середній вазі за версіями IBF та IBO Сергія Дерев’янченко (13-1, 10 КО), поділився думкою щодо майбутного бію українця з казахстанцем Гєннадієм Головкіним (39-1-1, 35 КО).

За визнанням промоутера, український боксер після 5 жовтня стане новою суперзіркою середньої ваги.

«5 жовтня на арені Madison Square Garden Сергій Дерев’янченко стане новою суперзіркою середньої ваги. Ми знаємо, що Головкін є одним з кращих боксерів світу. Він був домінуючим чемпіоном у середній вазі, Гєннадій напевно стане членом Міжнародного залу боксерської слави. Але на даному етапі кар’єри він не стає ані молодше, ані швидше, ані краще. Будь-який контендер світового класу представляє неймовірну загрозу для Головкіна. Таких боксерів мало, але Сергій Дерев’янченко – один з них. Він вийде на арену Madison Square Garden, щоб шокувати боксерський світ. Але для мене, Кіта Конноллі, Андре Роз’є, Гері Старка та самого Дерев’янченко це не стане шоком», – цитує ДіБелла BoxingNews24.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.