Ломаченко: «У бою проти Кемпбелла були недоліки»

Володар чемпіонських поясів за версією WBC, WBO і WBA в легкій вазі український боксер Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) підвів підсумки бою проти британця Люка Кемпбелла (20-3, 16 КО).

«Я задоволений, але завжди хочеться кращого. Я завжди говорив, що оцінюю свої поєдинки не на відмінно, а на добре. Були недоліки. Були також моменти, які в принципі можна було зробити по-іншому. Але це вже знаєте як – після бійки кулаками не махають.

Кожен боксує так, як дозволяє суперник. Просто люди стали забувати, що навпроти мене стоять топові боксери. І боксери, які не просто так боксують за титул чемпіона світу. А тим більше, якщо ми говоримо конкретно за цей поєдинок, то ця людина була олімпійським чемпіоном 2012 року і став обов’язковим претендентом на вакантний титул.

Плюс, напевно, любителі боксу забувають про таку річ, як антропометрія і вагова категорія. Ці всі речі, мені здається, що на них потрібно звертати увагу. І ще не так барвисто малювати собі картинку до бою. Я читав багато висловлювань перед боєм, де говорилося, що Кемпбелл – це «легка прогулянка», «ще один пояс в скарбничку Ломаченко». Але я говорив перед боєм, що мене чекає непросте завдання, тому як складно боксувати з людиною, яка вище тебе, у якої довші руки і, яка дійсно розуміє, що потрібно робити в ринзі. З такими дуже складно боксувати», – сказав Ломаченко.

Раніше повідомлялося, що український боксер може вийти на ринг в Австралії.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.