Ломаченко має намір притягнути до відповідальності Лопеса

Чемпіон світу у легкій вазі за версіями WBA та WBO Василь Ломаченко розповів про плани після бою з Люком Кемпбеллом.

Нагадаємо, 31 серпня українець зійдеться з британцем Кемпбеллом у бою, на кону в якому будуть стояти два чемпіонські пояси Ломаченко, а також вакантний чемпіонський титул за версією WBC.

«Не через техніки, не через вміння, хотів би боксувати на особистих амбіціях з Теофімо Лопесом. Багато всього він наговорив. Але це не помста. Ти повинен відповідати завжди за те, що сказав. Мене так вчили. У Америці вони ставляться до цього не як до спорту, а як до бізнесу. Елементарний приклад, коли Макгрегор бився з Хабібом. Макгрегор теж багато наговорив перед боєм. Коли Хабіб притиснув його, наносив удари, Макгрегор говорив: «Навіщо ти так злишся, так сильно б’єш, це ж всього лише бізнес». Може, у Лопеса така ж стратегія. Але поки я все це сприймаю буквально. Те, що говорить Лопес, вигідно всім. І мені також, звичайно, не буду приховувати. Не можна забувати, що професійний бокс це бізнес, тут заробляються гроші. Я не хочу приймати, що це бізнес, але мені доводиться грати за цими правилами», – заявив Ломаченко.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.