WBO: Сєргєй Ковальов – Ентоні Ярд (анонс та прогноз)

24 серпня у Челябінську зійдуться господар рингу Сєргєй Ковальов, який є володарем чемпіонського поясу WBO у напівважкій вазі, та британець Ентоні Ярд.

Для 36-річного росіянина Ковальова майбутній бій стане обов’язковим захистом чемпіонських повноважень. У своїх 37-ми попередніх боях він 33 рази перемагав, один раз розійшовся з візаві миром та тричі опинявся переможеним. Для Ярда майбутня сутичка в ринзі стане 19 боєм у професійній кар’єрі. Раніше ще нікому не вдавалося здалати його.

Від бою, який відбудеться в стінах льодової арени «Трактор», очікують багато чого. Головне – те, що практично всі чекають справжньої та безкомпромісної битви між двома гідними один одного опонентами. Букмекери вважають фаворитом Ковальова. Його дострокова перемога оцінена коефіцієнтом 2,10 проти коефіцієнта 3,10 на аналогічний успіх Ярда. Перемога ж росіянина за очками дасть приріст до ставки на 4,33, в той час як успіх британця за сумою підрахунку голосів суддів котирується з коефіцієнтом 10,0.

Але разом з тим, всюдисущі букмекери мають, ймовірно, дуже велику впевненість в тому, що боксери не пробудуть на ринзі всі 12 раундів. Так, ТМ 11,5 раундів у бою отримав коефіцієнт 1,33, а ТБ 11,5 – 3,35. Чому так, сказати складно. Однак спробувати можна.

Серед аналітиків та експертів думки щодо співвідношення сил до бою між Коваловим та Ярдом досить-таки полярні. Ті, хто ближче до табору російського боксера, впевнені в силі уродженця Челябінської області, а ті, хто з-за меж Росії – ставлять на Ярда. В актив Ковальова заносять досвід та боксерську зрілість, а також факт проведення першого у кар’єрі бою на малій батьківщині, де за нього буде боліти, напевно, вся арена «Трактор». Втім, саме вік росіянина його опоненти ставлять йому у мінус. Мовляв, він вже на спаді та от-от завалиться остаточно. А Ярд досі непереможний, значно молодший, на порядок нахабніше та значно зухвалий. А що до майстерності британця, то без неї він навряд чи б зібрав серію з 18 перемог у кар’єрі.

Прогноз: бій дійсно не триватиме всі 12 раундів. Якщо Ковальову не вдасться відразу нав’язати британцеві свої правила гри на ринзі, то потім у нього можуть виникнути проблеми. Наскільки серйозні та значущі – залежить вже від фізичних кондицій Ярда.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.