Ярд: «Приїду в Росію і нокаутую Ковальова»

Британський боксер Ентоні Ярд (18-0, 17 КО) розповів, що йому принесе поєдинок з чемпіоном WBO росіянином Сергієм Ковальовим (33-3-1, 28 КО).

– Куди підніме вас перемога 24 серпня в історії британських перемог за кордоном і в загальній британської історії боксу?
– UNO. Номер один. Мені здається, цього ще ніхто не робив раніше. Такого не робив ніхто з дванадцятьма аматорськими боями. Це факти. Я буду говорити про це, тому що це частина досягнення. 12 боїв в аматорах, 18 боїв в професіоналах, 4 роки професійної кар’єри. Як я і кажу, я всіх нокаутую. Я виграю титул. Об’єднаю титули. Якщо ви побачите мою подорож до Росії і те, як я нокаутую Ковальова, – це буде неймовірно.

– На яке місце в рейтингу pound-for-pound поставить вас перемога над Ковальовим?
– Я не знаю. Вона підніме мене дуже високо. Я знаю, як працює бокс. Вони скажуть: «Він не бився ні з ким до Ковальова. Ковальов був на спаді». Деякі будуть шукати виправдання, а інші похвалять. Деякі поважають мене тільки за те, що я їду до Росії. Це не Багами, не Америка, це Росія. Це серйозна річ. Я не та людина, яку можна налякати. Ще раз, я вірю в процес, у мене є чітке уявлення, що трапиться. Я насолоджуюся цією подорожжю.

Раніше повідомлялося, що Ковальов відмовився здавати допінг-тест перед боєм з Ярдом, через що їх бій був перенесений з червня на кінець серпня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.