Боб Арум: «Турбуюся про допінг-контроль в бою Ломаченко»

Арум и Ломаченко

Голова промоутерської компанії Top Rank Боб Арум турбується через те, що наступний бій чемпіона світу за версіями WBA і WBO в легкій вазі Василя Ломаченка відбудеться в Великобританії. 31 серпня українець в Лондоні буде битися проти місцевого боксера Люка Кемпбелла. За словами Арума, у нього виникли серйозні побоювання з приводу чесності британських антидопінгових організацій. Зокрема, він згадав гучний допінг-скандал навколо Ділліана Уайта.

«Зазвичай я не концентруюся на цих питаннях, але скажіть, що я був неправий. Я не довіряю Британській боксерській контрольній раді (BBBofC). Комісії, як в США, так і місцева BBBofC, здаються абсолютно некомпетентними. Я вважаю, що добре було б створити загальновизнану міжнародну організацію, яка займалася б проблемами допінг-тестування.

Я був дуже засмучений, коли дізнався про ситуацію навколо Уайта. Найбільше мене зачепило не саме рішення дозволити Ділліану битися, а той факт, що опоненту не повідомили про позитивну допінг-пробу. Це абсолютно неправильно. Не можна так поступати з суперником. Хоч би хто приймав це рішення, він зробив жахливу помилку. Це серйозний бізнес. Не можна допускати, щоб хлопці отримували каліцтва».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.