Башир: Усика більше хвилювало, куди повісити прапор України, ніж сам бій

2Тренер новоспеченого чемпіона світу за версією WBO в першій важкій вазі українця Олександра Усика Джеймс Алі Башир в інтерв’ю BaylorIC TV розповів про колосальну впевненість Олександра у власних силах, яка була у нього безпосередньо перед виходом у ринг на бій з поляком Кшиштофом Гловацкі:

Джеймс Алі Башир: Єдине, що хвилювало Усика перед виходом у ринг – це знайти місце, де б повісити прапор України. За мої 55 років у боксі – 45 як тренера і 10 як боксера-аматора – я ще ніколи не бачив нічого подібного. Його більше хвилювало, куди повісити прапор України, ніж сам бій. Він був настільки спокійним і зібраним, що я аж трохи занервував.

Інграм Джонс: Леннокса Льюіса завжди вважали дуже спокійним і впевненим боксером. Ви працювали і з Ленноксом. Хто був спокійнішим перед виходом у ринг – Леннокс Льюіс чи Олександр Усик?

Джеймс Алі Башир: Леннокс Льюіс ніколи не був спокійним у роздягальні перед боєм. Він був дуже заведеним. Дуже уважним до всього. Скажімо, хто зачепить ключі, що висять на стіні, і Леннокс їх підхопить ще до того, як вони впадуть на підлогу. Льюіс відпрацьовував удари, його увага була загострена, він дуже пильним і дуже, дуже заведеним. І дуже сфокусованим. От Мухамед Алі був спокійним перед виходом у ринг, Леннокс же ніколи таким не був. Він не міг дочекатися початку бою. І в Леннокса ніколи не було грайливого настрою перед виходом у ринг.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.