Володимира Кличка виключили з рейтингу IBF

Міжнародна боксерська федерація (IBF) оприлюднила свої оновлені рейтинги у всіх 17-ти вагових категоріях. Найцікавіші зміни відбулися в рейтингу боксерів надважкої ваги. По-перше, з рейтингу IBF був виключений колишній чемпіон світу за версіями IBF, WBA, WBO та IBO українець Володимир Кличко, який у попередньому рейтингу займав третю позицію.

Але тут ніяких змов проти Кличка шукати не потрібно – Володимир вже офіційно заявив, що скористається опцією в контракті на матч-реванш з чемпіоном світу за версіями WBA, WBO та IBO британцем Тайсоном Ф’юрі, і будь-який результат цього бою робить неможливим перебування Володимира в рейтингу IBF – перемога у матч-реванші з Ф’юрі означатиме, що Володимир стане чемпіоном світу за іншими версіями, а чемпіони не можуть бути в рейтингу інших боксерських організацій. Ну, а у випадку поразки Володимир, скоріш за все, завершить кар’єру.

Набагато цікавіші інші зміни, які відбулися в рейтингу IBF серед боксерів надважкої ваги, а саме стрибок британця Ентоні Джошуа та камерунця Карлоса Такама одразу на 4 позиції. Джошуа після ефектної перемоги над своїм небитим раніше співвітчизником Ділліаном Вайтом піднявся з 8-ї на 4-ту сходинку рейтингу, а Такам після перемоги за очками над бразильським джорніменом Джорджем Аріасом піднявся з 9-ї сходинки рейтингу на 5-ту.

Це дуже і дуже важливі зміни, і ось чому: 16 січня у поєдинку за вакантний титул IBF битимуться Чарльз Мартін та В’ячеслав Глазков, і тільки вони знаходяться в рейтингу IBF на вищих позиціях, ніж Джошуа і Такам (Глазков у рейтингу перший, а Мартін – третій, друга сходинка рейтингу вакантна). Тому дуже вірогідно, що після бою Мартін – Глазков IBF санкціонує бій Джошуа – Такам, як поєдинок за звання офіційного претендента на титул. Вірогідність цього не просто велика – вона наближається до 100%. Причому не виключено, що дане рішення IBF буде прийнято в найближчі дні, тобто ще до бою Мартіна з Глазковим.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.