Джей Діз про Деонтея Вайлдера та бої Кличко – Дженнінгс і Повєткін – Перес

В ексклюзивному інтерв’ю Boxingnews.com.ua тренер та менеджер чемпіона світу за версією WBC в надважкій вазі Деонтея Вайлдера Джей Діз поділився своїми враженнями від перемоги Деонтея над Бермейном Стіверном, а також планами команди Вайлдера на майбутнє. Крім того, Джей Діз оцінив шанси Браянта Дженнінгса в бою з Володимиром Кличком та Майка Переса в бою з Олександром Повєткіним.

Boxingnews.com.ua: Джею, вітаю з перемогою! Мене вразила сфокусованість Деонтея у цьому бою, а от у його витривалості я ніколи не сумнівався. А як ви оцінюєте виступ Деонтея у цьому бою з точки зору тренера? Над якими компонентами йому ще слід попрацювати?

Джей Діз: Деонтей провів дуже хороший бій і здобув титул. Звісно, нам ще є над чим працювати і є чому вчитися. Взагалі, вчитися треба постійно – якщо ти не хочеш вдосконалюватися, краще йди з боксу. Над чим конкретно нам  Деонтеєм треба пропрацювати найбільше? Мені хотілося б, щоб він не так сильно поспішав добивати свого суперника, коли потрясає його. Говорячи метафорично, в таких моментах він має бути професійним вбивцею, якому потрібен всього один патрон, а не армійським новачком, який бездумно розходує свої патрони наліво й направо. Я точно знаю, що Деонтей навчиться цьому, і ви побачите ще багато ефектних нокаутів.

Boxingnews.com.ua: Після перемоги над Стіверном Деонтей назвав своїм найбільш бажаним опонентом Тайсона Ф’юрі. Наскільки реалістичний цей бій в найближчому майбутньому?

Джей Діз: Бій з Тайсоном Ф’юрі стане величезною подією, особливо в Великій Британії. Не знаю як щодо часових рамок, але я думаю, що цей бій відбудеться, і інтерес до нього буде настільки великим, що можна буде продавати квитки і на прес-конференції.

Boxingnews.com.ua: Крім Тайсона Ф’юрі, хто ще може стати суперниками Вайлдера в його найближчих боях?

Джей Діз: Поки що не можу назвати імен, але скажу, що наступний бій Деонтея запланований на червень. Ми хочемо, що він був активним чемпіоном, часто проводив бої.

Boxingnews.com.ua: WBC постановила, що звання офіційного претендента на титул, яким зараз володіє Деонтей, повинні розіграти Олександр Повєткін та Майк Перес. Як думаєте, Перес може побити Повєткіна?

Джей Діз: Перес може побити майже всіх супертяжів, але з Повєткіним йому буде важко, тому що Повєткін, хоч і не винятковий в жодному з боксерських компонентів, але хороший у всіх і, на відміну від Переса, б’є з однаковою силою як на початку, так і в кінці бою.

Boxingnews.com.ua: Цікаво також було б дізнатися вашу думку про бій Володимира Кличка з Браянтом Дженнінгсом.

Джей Діз: Браянт дуже мотивований, він буде добре підготовлений, і в нього просто неймовірна фізична форма. Але Володимир дуже великий хлопець і дуже хороший боксер. І, що важливо, він знову виглядає свіжим бійцем. Він знову насолоджується боксом, і велика заслуга в цьому Джонатона Бенкса, який є недооціненим тренером. Я вважаю, що Володимир зробив правильний вибір, коли після смерті Емануеля Стюарда вирішив працювати під керівництвом Джонатона Бенкса. Джонатон не лише зберіг напрацювання Стюарда, а й додав щось своє.

Я був у тренувальному таборі Володимира Кличка, коли це сталося (Джей разом з Деонтеєм, який був спаринг-партнером Володимира, були у тренувальному таборі Кличка перед його боєм з Маріушем Вахом, коли Володимир вперше почав працювати з Джонатоном Бенксом, як своїм головним тренером – Boxingnews.com.ua), і я на власні очі бачив, як Джонатон працює з Володимиром. Повертаючись до бою Кличко – Дженнінгс, мій прогноз – перемога Володимира. Як можна ставити проти майбутнього члена Залу Слави Боксу, який все ще знаходиться на піку своїх можливостей?

Boxingnews.com.ua: І останнє питання: скільки боїв у цьому році ви плануєте для Деонтея, і коли може відбутися його бій з Кличком за об’єднання всіх титулів?

Джей Діз: Ми провели бій в січні і плануємо провести ще три поєдинки у цьому році – в червні, вересні та грудні. А вже на початку наступного року ми хотіли б провести бій за об’єднання поясів. Звісно, і Деонтею, і Володимиру потрібно буде виграти всі свої бої, щоб цей поєдинок відбувся.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.