До бою з Кличком Повєткіна готуватиме стероїдний гуру?

Команда російського супертяжа Олександра Повєткіна веде перемовини про співпрацю з відомим мексиканським спеціалістом по фізичній підготовці Анхелем Ередіа. Його хочуть найняти для того, щоб покращити фізичну форму Олександра перед найважливішим поєдинком в його кар’єрі – боєм з Володимиром Кличком.

Ередіа відомий любителям боксу, перш за все, своєю роботою з мексиканцем Хуаном Мануелем Маркесом, який за час роботи з ним добряче додав у м’язовій масі і, на думку багатьох, став сильніше бити. Саме Ередіа зробив з Маркеса мускулистого атлета, яким той постав у четвертому поєдинку з Менні Пак’яо – багато хто вважає, що не без допомоги заборонених препаратів.

Але у світі спорту Анхель Ередіа значно більше відомий не роботою з Хуаном Мануелем Маркесом, а скандальною репутацію, пов’язаною з виготовленням і збутом стероїдів. Саме Ередіа, за його власним же зізнанням, постачав стероїдами знамениту американську легкоатлетку Меріон Джонс і ще багатьох її колег, в тому числі, Моріса Гріна, Тіма Монтгомері, Сі Джей Хантера та Джастіна Гетліна. Загалом клієнтами Ередіа були 26 призерів Олімпійських Ігор, в тому числі, 12 олімпійських чемпіонів та 21 чемпіон світу. В інтерв’ю німецькому журналу Spiegel Анхель Ередіа, заявив, що всі вісім учасників фінального забігу на 100-метрівці Пекінської Олімпіади приймали допінг.

Довгий час Ередіа, який постачав забороненими препаратами в основному американських атлетів, переховувався від американських правоохоронних органів, однак в 2008 році після арешту він погодився на співпрацю з ними – в обмін на свободу він відкрив імена своїх клієнтів.

У вже згаданому нами інтерв’ю журналу Spiegel Анхель Ередіа заявив, що його робота дозволяла творити зі спортсменами чудеса:

–          Тестостерон, гормон росту, EPО, це все ви комбінували?

–          Так, з індивідуальними варіаціями. І це дозволяло творити чудеса. Джером Янг в 2002 році був 38-й у світовому рейтингу на 400-метрівці, а в 2003 році після того, як ми почали з ним працювати, він почав вигравати майже всі важливі забіги.

Ередіа також переконував, що всі професійні спортсмени приймають заборонені препарати:

–          Чи спортсмени всіх рівнів приймають допінг?, – запитав Ередіа німецький журналіст.

–          Так, різниця лише в якості допінгу. Бідніші спортсмени приймають простіші стероїди і сподіваються, що їх не перевірятимуть. А якщо ви зірка – ви заробляєте 50 тисяч доларів на місяць плюс рекламні контракти. Якщо ви знаходитеся ще вище і готові інвестувати 100 тисяч доларів, я зроблю вам абсолютно невловимий для детекції препарат. Я роблю препарати-конструктори з кількох хімічних речовин які викликають бажану реакцію, а потім міняю дві молекули в кінці ланцюга так, що вся структура вислизає з під очей антидопінгових лабораторій. В мене є ще 20 препаратів, які й досі невловимі для дослідників, – похвалився Ередіа.

Що ж, висновки робіть самі…

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.