Маріуш Вах нокаутував Тая Філдса

Польський супертяж Маріуш Вах (27-0, 15 КО) переміг американця Тая Філдса (49-5, 44 КО) в битві гігантів. Нечасто побичиш у рингу двох хлопців, зріст кожного з яких перевищує два метри – саме в цьому була родзинка цього бою. 

Перші три раунди пройшли в рівній боротьбі – Філдс завдавав багато ударів, і хоча від більшості з них Ваху вдавалося ухилитися, або заблокувати, але деколи важкі ліві прямі Філдса досягали голови польського боксера. Вах же, в свою чергу, непогано рухався, і активізовував свої дії на третій хвилині кожного з раундів, коли Філдс трохи “підсідав”.

Наприкінці четвертого та п’ятого раундів Ваху вдалося провести хороші атаки, а розв’язка бою настала в середині шостого раунду – Маріуш притиснув свого суперника до канатів і влучив йому в голову важченним правим через руку, а потім додав ще один правий прямий, який влучив Філдсу точнісінько в підборіддя. Третій удар Ваха правою по падаючому Філдсу вже не досяг своєї цілі, але на результат бою це не вплинуло – чистий нокаут.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.