48-річний Вірджил Хілл повертається у ринг

Знаменитий американський боксер, колишній чемпіон світу у двох вагових категоріях Вірджил Хілл (50-7, 23 КО) повертається у ринг. Хілл, який не проводив боїв з листопада 2007 року, вже почав тренуватися під керівництвом Фредді Роача, і ставить собі за ціль стати найстаршим чемпіоном світу за всю історію боксу.

“Я буду виступати в крузервейті і саме там хочу стати найстаршим чемпіоном світу в історії боксу, – сказав Хілл, – Зараз це досягнення належить Бернарду Хопкінсу, але якщо я поб’ю його рекорд, він підніметься до мене в крузервейт, і, думаю, я ще зможу побити і його”.

Нагадаємо, що за свою 23-річну кар’єру Вірджил Хілл зустрічався з такими сильними боксерами, як Томмі Хірнс, Рой Джонс, Генрі Маске, Даріуш Міхальчевскі, Боббі Чез, Жан Марк Мормек та багатьма іншими. На рахунку Хілла аж 24 перемоги в титульних боях – це один з найкращих показників в історії боксу. Свій останній чемпіонський титул Хілл виграв у січні 2006 року у віці 42-х років.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.