Даг Фішер: Сіллах вже зараз готовий стати чемпіоном світу

Редактор найавторитетнішого видання у світі боксу – американського журналу “The Ring” – Даг Фішер вважає, що український напівважковаговик Ісмаїл Сіллах (17-0, 14 КО) вже зараз готовий перемагати найсильніших боксерів напівважкої ваги.

“Я бачив спаринги Сіллаха, я “наживо” бачив його бої, і в мене немає жодних сумнівів, що він виграє чемпіонский титул при першій же нагоді, – написав Фішер в своїй п’ятничні колонці, – І хоча, на мою думку, він проводить бої не так часто, як мав би це робити, я б вважав його фаворитом в боях з непереможними чемпіонами напівважкої ваги – Теворісом Клаудом та Нейтаном Клеверлі – якби він зустрівся з ними в цьому році. У Сіллаха неймовірна віра у власні сили – він один з найбільш впевнених в собі боксерів, яких я коли-небудь зустрічав”.

Нагадаємо, що свій наступний бій Ісмаїл Сіллах проведе 4 квітня в Москві – в цей день він зустрінеться з росіянином Дєнісом Грачовим.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.