Блудворт: Деонтей Вайлдер може стати наступником братів Кличків

Тренер польського супертяжа Томаша Адамека (44-2, 28 КО) Роджер Блудворт в інтерв’ю Fightnews.com розповів, в якому стані його підопічний підходить до бою з домініканцем Негі Агілерою (17-6, 12 КО), висловив переконання, що в боксі потрібно ввести ще один дивізіон (для дуже великих хлопців), а також розповів, хто, на його думку, може стати наступником братів Кличків на чемпіонському троні надважкої ваги.

“Відпочинок пішов на користь Адамеку – як в фізичному плані, так і в психологічному, – сказав Блудворт, – Томаш набрав вагу, і зараз він важить десь 103-104 кг – і набрав він зовсім не жир, а виключно м’язи. Він став значно сильнішим і навіть додав у швидкості”.

“Брати Клички – чудовий приклад, чому в боксі потрібно ввести ще одну вагову категорію. Забудьте про крузервейт. Треба встановити приблизно такі ліміти: напівважка вага – до 185-ти фунтів (83,9 кг), перша важка – до 230-ти фунтів (104,3 кг) і надважка – більше 230-ти фунтів. І для такої надважкої ваги вже зараз є відмінні проспекти – такі, як Деонтей Вайлдер. При двохметровому зрості він дуже швидкий. Він повинен вийти на титульний бій десь за 2-3 роки, але йому тільки 26, тож немає сенсу поспішати. Він прекрасний хлопець і чудовий атлет з дуже хорошими рефлексами. Він цілком може стати наступним домінантним чемпіоном”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.