“Сенсація” від Де Ла Хойї не шокувала весь боксерський світ

Кілька днів тому колишній чемпіон світу в шести вагових категоріях Оскар Де Ла Хойя (39-6, 30 КО) пообіцяв оголосити у вівторок, 6 березня, сенсацію, яка шокує весь боксерський світ. Ця заява породила багато чуток – обговорювались такі варіанти, як укладення контракту на показ боїв боксерів, які виступають під егідою “Golden Boy Promotions”, з американським телегігантом – каналом CBS, повернення Де Ла Хойї на ринг для бою-реваншу з Феліксом Штурмом, а дехто навіть подумав, що мова йде про матч-реванш з легендарним Феліксом Трінідадом.

Але обіцяної сенсації не відбулося – на своїй сторінці в Твіттері Оскар лише написав такі слова: “Вже 10 місяців я живу тверезим життям, і я, нарешті, прийшов до висновку, що ніколи більше не вийду у ринг”. Не дуже сенсаційно, враховуючи те, що Оскар провів свій останній бій ще в грудні 2008 року, і вже давно офіційно оголосив про завршення свої кар’єри.

Але ця заява викликала чергову хвилю насмішок над Де Ла Хойєю на різних форумах та в коментарях. “Я думав, що він хоча б оголосить про одруження з Елтоном Джоном, чи зміну статі і перехід в жіночий бокс”, – пише відвідувач одного з англомовних форумів. І подібних коментарів сотні, якщо не тисячі.

Жаль, що такий прекрасний боксер, як Оскар Де Ла Хойя, після завершення своєї кар’єри перетворився на посміховисько – спочатку скандал з фотографіями Оскара в спідній жіночій білизні, потім зізнання Оскара в тому, що ці фото були справжніми, і що він приймав наркотики і вживав багато алкоголю останніми роками. І зараз ця його “сенсаційна” заява. Особливо прикро це тим, що Оскар, на відміну від більшості боксерів, не розтратив свої зароблені на рингу мільйони, а вклав їх у бізнес, який зараз процвітає. В Оскара є все – і родина, і слава, і гроші, і відмінна боксерська кар’єра за плечима. Сподіваємось, що він нарешті знайде гармонію у своєму житті, адже всі складові для цього у нього є.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.