Чісора влаштував скандал і після бою

Витівки британця Дерека Чісори не завершились ляпасом чемпіону на офіційній церемонії зважування – перед самим початком поєдинку він плюнув на брата свого суперника – Володимира Кличка – спеціально набраною для цього в рот водою. Просто невідомо, яким чином Володимир стримався в тому епізоді.

Але й на цьому витівки британця не закінчились – після завершення поєдинку з Віталієм, який, нагадаємо, він програв одноголосним рішенням суддів, Чісора знову намагався влаштувати скандал у рингу – він весь час намагався спровокувати Володимира Кличка, та й Віталія Дерек не привітав з перемогою, як зазвичай це роблять боксери.

В післяматчевому інтерв’ю Чісора та його промоутер Френк Уоррен зазначили, що післяматчева конфронтація стосувалась тільки Володимира, з яким Чісора тепер хоче зустрітися у рингу. І Володимир, здається, не проти такої ідеї – принаймні, з того, що вдалося почути, Володимир готовий прийняти виклик Чісори і остаточно поставити його на місце.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.