Дерек Чісора: Якби не розсічення, Кличко переміг би Льюіса

За кілька днів до бою з Віталієм Кличком британський супертяж Дерек Чісора дав велике інтерв’ю виданню The Guardian, в якому розповів про те, що він збирається протиставити у рингу українському чемпіону, висловив впевненість у тому, що справжньою причиною відмови Володимира Кличка від бою з ним була не травма, а страх, а також пригадав бої братів Кличків проти своїх співвітчизників – Леннокса Льюіса та Девіда Хея.

До поєдинку залишається менше тижня. Який настрій у Дерека?

“Я почуваюсь добре. Я мотивований, – каже Чісора, – єдиний важкий момент для мене – це останній тиждень перед боєм. Що потрібно робити в цей час, так це просто розслабитись. В останні години перед боєм відчувається небезпека – саме в цей час треба залишатися максимально спокійним”.

Володимир Кличко двічі скасовував свої бої з Чісорою через травму рік тому. Що Дерек скаже про це?

“Я бачив, що Володимир боїться мене, – згадує Чісора  ці події, – він усвідомив, що я дам йому справжній бій. Він був не готовий до цього і подумав: “Боже, в що ж я вляпався?” Його тренер Емануель Стюард придумав йому відмовку за чотири дні до бою. Ось чому вони платять Стюарду так багато грошей”.

А от поведінка Девіда Хея в бою з Володимиром Кличком Чісору зовсім не здивувала.

“Я знав, що Хей не буде активним в цьому бою, – каже Дерек, – щойно він пропустив перший джеб, він тут же розклеївся і вирішив боротись за виживання замість того, щоб йти на ризик”.

Але сам Чісора вважає сильнішим з братів Кличків не Володимира, а свого майбутнього суперника – Віталія.

“Віталій набагато духовитіший за Володимира, – каже британець, – він любить битися. Ось чому в суботу нас чекає великий бій. Багато суперників братів Кличків бояться їх ще перед виходом у ринг. В них просто коліна трусяться від страху. Я ж, навпаки, не можу дочекатися бою”.

Але один з останніх суперників Віталія Шеннон Бріггс мужньо витримав неймовірне побиття в поєдинку з Віталієм. Чи дивився Чіcора цей бій?

“Так, – каже Дерек, – психологія Кличків така, що вони по-дружньому поводяться зі своїми суперниками до бою, а в рингу просто знищують їх. Для них це просто бізнес. Але Бріггс вів себе тупо – він стояв і нічого не робив. А я буду тиснути на Віталія з самого початку, буду йти в ближній бій – він не любить, коли на нього тиснуть”.

А як Дерек прокоментує слова Леннокса Льюіса про те, що в нього є непогані шанси на перемогу в бою з Віталієм?

“В кожного хорошого супертяжа є шанс, – каже Дерек, – Віталій бив Леннокса, поки бій не зупинили, і якби не те розсічення Кличка, Льюіс би не йшов з боксу – він би намагався повернути свої титули”.

Добре. Ленноксу було 37, коли він бився з Кличком. Віталію вже 40. Чи сподівається Чісора, що вік Віталія відіграє вагому роль в цьому бою?

“Ні, – каже Дерек, – вік нічого не значить для Віталія”.

Але невже у Віталія немає слабких сторін?

“Слабкі сторони? Не знаю. Можливо, те, що він постійно опускає свої руки”, – каже Чісора.

Ну і наостанок – скільки людей підтримуватимуть Дерека в Мюнхені?

“В моїй команді буде дев’ять  людей, – каже Чісора, – за Кличка ж вболіватимуть 15 тисяч німців. Але й дев’ять людей можуть зробити багато. Пам’ятаю, в бою з Хеленіусом була дуже агресивна расистська атмосфера в залі. Багато неприємних слів лунало на мою адресу, але я не звертав на них увагу. Я виграв на очах у 15-ти тисяч вболівальників Хеленіуса, хоча судді віддали перемогу йому. Але я боксував відмінно в той вечір, що дозволило мені легко пережити це суддівське пограбування”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.