Готуватися до Чісори Віталію Кличку допомагають 4 спаринг-партнери

Чотири спаринг-партнери допомагають чемпіону світу за версією WBC в надважкій вазі Віталію Кличку в підготовці до поєдинку з британцем Дереком Чісорою, який відбудеться 18 лютого в Мюнхені. Як повідомляє польське видання ringpolska.pl, у тренувальному таборі українця перебувають три боксери, з якими він вже спарингував раніше – колишній чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Ола Афолабі (18-2-3, 8 KO), латвійський супертяж Майріс Бріедіс (8-1, 6 КО), а також німець Костянтин Айріх (22-5-2, 16 КО). Крім них готуватися Віталію до бою з Чісорою допомагає і перший номер аматорської команди США Майкл Хантер-молодший, який вже працював спаринг-партнером Володимира під час його підготовки до бою з Девідом Хеєм.

Такий вибір спаринг-партнерів зовсім не дивує: Майкл Хантер – боксер захисного плану, він дуже швидкий на ногах, і відмінно працює другим номером, в спарингах проти нього можна відшліфувати свої атакуючі дії. Майріс Бріедіс та Костянтин Айріх – бійці зовсім іншого плану. Серед спаринг-партнерів Кличка-старшого саме вони найбільше нагадують Чісору і за розмірами, і за стилем. Вони люблять працювати першим номером, і, як і Дерек, велику увагу приділяють роботі по корпусу. А Ола Афолабі – це взагалі універсальний боксер, який може імітувати стиль практично будь-якого суперника, хоча особливо добре діє в захисті і на контратаках.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.